Na dotazy u kterých nebude uvedeno celé jméno nebudeme odpovídat a budou mazány

Diskusní téma: Dotazy

Datum: 07.02.2016

Vložil: Jan Plaček

Titulek: Přestup

Dobrý den,

Chtěl bych přestoupit k vaší organizaci. Jsem veden v Karlových Varech. Co musím udělat ?

Datum: 20.02.2016

Vložil: Tomáš Nečina

Titulek: Re: Přestup

Zajít na svou MO, zažádat o převodku, oni Vás převedou buď ihned v programu LIPAN, případně Vám vystaví potvrzení o tom, že nemáte k MO žádné závazky a s tímto potvrzením zajdete na MO Loket, kde Vás zaregistrují.

Datum: 28.02.2016

Vložil: Jan Plaček

Titulek: Re: Re: Přestup

Děkuji,již vyřízeno :-)

Datum: 01.12.2015

Vložil: Jindřich

Titulek: Cena povolenky + dětská povolenka

Dobrý den, měl bych dotaz na cenu povolenky na rok 2016. Jsem členem Mo-Loket nad Ohří. A dále bych se dotázal na to, co dělat, když by můj syn (6 let) chtěl mít možnost chodit na ryby. Co pro to udělat? Vím, že do 10ti let může chytat na jeden můj prut, ale o to mi nejde. Chtěl bych aby měl vše samostatné. Někde jsem četl, že Západočeský svaz nabízí dětem povolenky zdarma v rámci akce, jak dostat děti od PC a her. Je něco podobného i u nás? A co se případně musí udělat, aby byl členem a každý rok si mohl buď koupit či obdržet povolenku? Díky.

Datum: 06.12.2015

Vložil: František Princ

Titulek: Re: Cena povolenky + dětská povolenka

Dobrý den. Veškeré ceny povolenek najdete na těchto stránkáchv sekci Důležité termíny a informace na rok 2016. Nedávno začal v Lokti opět fungovat rybářský kroužek. Pokud by váš syn chtěl tento kroužek navštěvovat, tak se prosím obaťte na vedoucího. Pro děti stále platí, že první povolenka je zdarma. Platí pouze členský příspěvek.

Datum: 06.12.2015

Vložil: Jindřich

Titulek: Re: Re: Cena povolenky + dětská povolenka

Díky za odpověď. Šlo mi ale spíše o to,jak zaregistrovat syna,tak aby kroužek navštěvovat nemusel. Jsme z Těšovic u Sokolova a tedy je to pro nás celkem daleko a navíc volný čas syn, vzhledem ke škole a jiným aktivitám, již tolik nemá. Vydání dětské povolenky a rybářského lístku je podmíněno docházkou na rybářský kroužek?

Datum: 08.12.2015

Vložil: František Princ

Titulek: Re: Re: Re: Cena povolenky + dětská povolenka

Kontaktujte mě prosím na jedné z emailových adres.

Datum: 28.12.2015

Vložil: Tomáš Nečina

Titulek: Re: Re: Re: Cena povolenky + dětská povolenka

Vydání dětské povolenky je podmíněno vlastnictvím platné členské legitimace a rybářského lístku. Platná legitimace je podmíněna přihlášením do ČRS a zaplacením členského příspěvku a vydání ryb. lístku je podmíněno úspěšným složením testů.
Nyní cituji oficiální stránky ČRS: Testy, které musí děti absolvovat pro získání rybářského lístku a přijetí za člena ČRS, se skládají ze základních znalostí z oblasti rybářství, biologie ryb a předpisů upravujících lov ryb. Rybářský lístek vydává obecní úřad s rozšířenou působností, v jehož obvodě má žadatel o vydání rybářského lístku trvalý pobyt. Po jeho získaní a přijetí za člena ČRS si může dítě u své MO koupit povolenku k lovu ryb na mimopstruhové nebo pstruhové rybářské revíry. ČRS vydává několik druhů povolenek s různým rozsahem platnosti. Konec citace.
Samozřejmě v našem kraji platí "první povolenka zdarma", ale tu může získat až držitel lístku a lístek může získat po onom složení testů.
Takhle by to mělo být dle platné legislativy...

Datum: 17.04.2013

Vložil: Martin

Titulek: Revír 431036 PR02 - Pískovny

Dobrý den, chtěl jsem se optat, jak je to s revírem Pískovny v obci Krásno. Rybáři z H.Slavkova přišli o revír Pod jedenáckou a jiné místo k rybaření v okolí není. Je tedy nějaká možnost zarybnění, nebo již v minulosti proběhlo. Cca před třemi roky byl rybník vypuštěn a sloven.

Děkuji za odpověď.

Datum: 21.04.2013

Vložil: František Princ (správce stránek)

Titulek: Re: Revír 431036 PR02 - Pískovny

Dobrý den. Plně si uvědomujeme, že ztráta revíru v H. Slavkově je pro místní rybáře nepříjemný. Máte pravdu, že revír 431036 PR02 - Pískovny byl před několika lety sloven. Bylo to na žádost obce Krásno, za účelem opravy hráze. Od té doby se na revír žádné ryby nevysazovali. Bohužel práce na opravě nikdy nezačali. Už jsme tento problém probírali a uvažujeme o novém zarybnění. Vzhledem k tomu, že kvalita vody je horší, než v koupališti H,Slavkov, neuvažujeme nasazení kapra. S největší pravděpodobností by zimu vzhledem kyselosti vody nepřežil. Uvažujeme o nasazení lína, bílé ryby a sivenů, popř pstruha duhového. Pokud dojde k nějakému posunu v této věci, budeme Vás na těchto stránkác včas informovat.

Přidat nový příspěvek